+ Lisa oma töö      

Otsid ehitajat "Üldehitus" valdkonnast?

Parima pakkumise ja teostaja leidmiseks lisa oma töö.

Abihoone ehitus Kõrvekülas

ID 29800

4423 vaatamist

Prindi

  • check Pakkumiste tegemine
    kuni 27.04.2014
  • check Võitja valik kuni
    04.05.2014
  • 3 Töö teostamine
    ja hinnang
Hanke lõpp: P, 27. aprill, 2014
Maakond: Tartumaa
Muu asula: Kõrveküla (Tartu vald)
Tööde algus: E, 21. aprill, 2014 (Soovituslik)
Tööde lõpp: T, 17. juuni, 2014 (Soovituslik)
Ehitusmaterjalid: Töö tegija poolt

Töö sisu

Abihoone (kuur, auto ja puude varjualune) oleks ühekorruseline, mõõtmetega 5,5x6,3 m, kokku ca. 34m2. Hoonel on lintvundament nelja FIBO ploki sügavuselt (ca. 80 cm). Kasutatavad materjalid on FIBO+puit ja värvilahendused oleks täpselt samad, mis kõrval oleval elamul. Abihoonel on plekist viilkatus (majaga sama profiil). Värvitoonid abihoonel on valge (väliskrohv), kollane (puit osa) ja tumehall (aken, uks, katus). Abihoone koosneb kahest osast: kuur ja varjualune.
Hoone kuuri osa on kinnine (5,5x2,4 m), kõik neli seina FIBO plokkidest (nt. Fibo200). Väljast on viimistlus krohv (sama profiil, kui majal, värvus valge) ja seest tavaline sile/lihtkrohv. Kuuri osal on üks uks (metalluks, tulepüsivus EI30, värvus tumehall) ja üks aken (ca. 40x120 cm, raam tumehall). Põrand kivist (valatud?). Ehituslikult sobivas kohas on ventilatsiooniava. Lagi OSB plaadist.
Hoone varjualuse osa on puitkarkass seintega. Väljast viimistletud voodrilauaga (soovitavalt sama profiil, mis majal, värvus kollane) ja osalt puitsõrestikuga. Varjualuse sissepääs läänepoolses seinas ca. 3,2 m laiuselt lahtine. Varjualuses peab jääma kogu pikkuses ja vähemalt 3 m laiune toetuspostideta ja -seinteta ala auto parkimiseks. Varjualuses on põrand kaetud tänavakiviga (MÕISAKIVITM mini 70 mm hall, IKODOOR).
Abihoonel on ühtne plekkkatus (Classic), sile profiil, nagu majal, värvus tumehall. Viilkatuse nurk ca. 30° ja katust ei läbi ükski korsten ega ventilatsioonikäik. Harja kõrgus ca. 4,2 m. Hoone ees-ja tagaservas on vihmaveerennid (kumera põhjaga, tumehall) ja igas (neljas) nurgas vihmavee toru (ümar, tumehall). Katuse läänepoolses servas, kus on hoonesse sissepääsud, on katusel lumetõke.

Pildid, video ja failid

Hanke korraldaja: eraisik ID35001

Pakkumised

Pakkumisi kokku: 8

Ettevõte Summa Käibemaks Lisatud Vestlus
Kasutaja ikoon ID4459
Pakkuja profiil Väike nool paremale
18 720€ Sisaldab KM Sisaldab KM 20.04.2014 Vestlus (2)

Pakkumise kirjeldus:

Hinnapakkumises töö, materjalid, abivahendid, transport, ehitusprahi utiliseerimine

Kasutaja ikoon ID33769
Pakkuja profiil Väike nool paremale
18 000€ Ei sisalda Ei sisalda 20.04.2014 Vestlus (2)

Pakkumise kirjeldus:

Tere. Pakkumine sisaldab komplektset lahendust teie abihoonele koos kõigi materjalide ja transpordiga. Tööd teostavad oma ala spetsialistid ning töödele anname alati garantii. Analoogse abihoone saime just mõni nädal tagasi ihastes valmis, et kui on soovi võin anda omaniku nr et saata küsida ja kui soovi ka vaadata. Omalt poolt aitame ka hiljem heak ... Rohkem

Kasutaja ikoon ID29157
Pakkuja profiil Väike nool paremale
17 143€ Sisaldab KM Sisaldab KM 22.04.2014 Vestlus (2)

Pakkumise kirjeldus:

Kui valite meie ehitajaks siis Saadame ka detailse hinnapakkumise.
Lugupidamisega

Kasutaja ikoon ID2213
Pakkuja profiil Väike nool paremale
13 800€ Ei sisalda Ei sisalda 25.04.2014 Vestlus (1)

Pakkumise kirjeldus:

Pakkumine vastavalt lähteandmetele.Tervitades Raimo

Kasutaja ikoon ID34055
Pakkuja profiil Väike nool paremale
16 091€ Ei sisalda Ei sisalda 26.04.2014 Vestlus (0)

Pakkumise kirjeldus:

Soovi korral saadame detailse pakkumise. Teostatud tööle anname garantii.

Kasutaja ikoon ID31053
Pakkuja profiil Väike nool paremale
17 400€ Sisaldab KM Sisaldab KM 27.04.2014 Vestlus (0)

Pakkumise kirjeldus:

Maksmine etapiti

Kasutaja ikoon ID33226
Pakkuja profiil Väike nool paremale
12 900€ Ei sisalda Ei sisalda 27.04.2014 Vestlus (0)

Pakkumise kirjeldus:

Hinnapakkumine koostatud hankes olevate andmete põhjal. Tehtud töödele garantii 3 aastat!

Kasutaja ikoon ID22780
Pakkuja profiil Väike nool paremale
12 600€ Sisaldab KM Sisaldab KM 27.04.2014 Vestlus (0)

Küsimused hanke korraldajale

Küsimus: private ID33769   13.04.2014 21:30
Tere. Saan ma õigesti aru, et tuleb luua vundament, millele laduda fibost kuuri osa ja varjualusest tuleb 3 külge puitkarkassist?

Teavita reeglite rikkumisest

Korraldaja vastus: 14.04.2014 10:08

Jah, esmalt kaevata vundamendi kraav (osaliselt olemas) ja siis teha vundamendi alus, vundamendi loomine (võib valada või laduda nt. FIBOst) ja siis kuuri osa FIBOst üles laduda ning varjualuse osal kolm puitkarkassiga seina ehitada.

Teavita reeglite rikkumisest

Küsimus: private ID33769   15.04.2014 19:38
Tere. Kui laiad tulevad tuulekasti ja kas läheb voodrilauaga kinni või tuleb vahedega tuulekast?<br />
Parimaga Allar

Teavita reeglite rikkumisest

Korraldaja vastus: 16.04.2014 12:42

Tere. Tuulekasti täpne lahendus ei ole määratletud. katuse ääre kaugus seintest on ca. 30 cm. <br />
Võib teha a) klassikaline tuulekast voodrilauaga (mitte vahedega) või b) lahendada asi selliselt, et tuulekasti ei tekigi ning sarikate vahedesse on kinnitatud vastava pikkusega lauad (sarika alumised otsad jäävadki lahtiselt välja). Viimane lahendus on kasutatud ka kõrval oleval elamul.

Teavita reeglite rikkumisest

Küsimus: private ID33769   16.04.2014 17:57
Tere. Jah võib teha avatud tuulekastid, kui naabril juba on sellised. See tähendaks aga et sarikamaterjal peaks olema hööveldatud, et näeks ilus välja. hinnalt on tiba kallim.

Teavita reeglite rikkumisest

Korraldaja vastus: 17.04.2014 10:16

Tere. Paistab, et kõrval majal sarikad hööveldatud ei ole, aga see ei ole määrav, võib teha nii või naa, peaasi, et kvaliteetne saab.<br />
Hanke olulisem eesmärk meile on saada korralik abihoone, kuna hoone paikneb krundil maja esifassaadist tänava pool, siis peab asi kena välja nägema – see on tähtis. Hanke summa on ka oluline, aga mitte primaarne. <br />

Teavita reeglite rikkumisest

Lisa küsimus

Lisa küsimus

Minu pakkumine

Reeglid

Pakkumise kirjelduse väli on mõeldud pakkumise detailsemaks lahti kirjutamiseks. Pikema teksti mugavaks sisestamiseks klikkige kasti paremal ülaservas oleval ikoonil.
Pakkumist tehes on keelatud postitada enda kontaktandmeid (nimi, telefon, aadress jne). Me jälgime ja analüüsime pakkumisi, et vältida pettuseid ja reeglite rikkumisi.
Rikkumise puhul kasutajakonto blokeeritakse.

 

Teisi töid samas valdkonnas

Valdkonnas "Üldehitus" on 46 aktiivset tööd

no-img Pilt puudub

Terass 50 m2 ,

Asukoht: Harjumaa, Rae
Aega jäänud: 5p 17h
Tehtud pakkumisi: 5

Hoonest savi-liiva kihi eemaldamine ja utiliseerimine

Asukoht: Viljandimaa, Polli
Aega jäänud: 1p 17h
Tehtud pakkumisi: 4

Vanemad teated:

Vaata kõiki

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Sulge
 
Minu pakkumine

Reeglid

Pakkumise kirjelduse väli on mõeldud pakkumise detailsemaks lahti kirjutamiseks. Pikema teksti mugavaks sisestamiseks klikkige kasti paremal ülaservas oleval ikoonil.
Pakkumist tehes on keelatud postitada enda kontaktandmeid (nimi, telefon, aadress jne). Me jälgime ja analüüsime pakkumisi, et vältida pettuseid ja reeglite rikkumisi.
Rikkumise puhul kasutajakonto blokeeritakse.