Parima pakkumise ja teostaja leidmiseks lisa oma töö.
| Hanke lõpp: | T, 28. oktoober, 2014 |
| Maakond: | Tartumaa |
| Linn: | Tartu |
| Tööde algus: | K, 29. oktoober, 2014 (Soovituslik) |
| Tööde lõpp: | L, 15. november, 2014 (Soovituslik) |
| Ehitusmaterjalid: | Töö tegija poolt |
Oleks tarvis Tartus Annelinnas asuval kortermajal teostada 3 keldriakna muutmine ja vahetamine järgmiselt:
1. Eemaldada ja utiliseerida vanad aknad.
2. Laduda kahe akna puhul olemasolevate silikaattellistega maapinnast allapoole jääv aknaaukude osa kuni ~5-10 cm üle maapinna kinni (vt pilti soovitud tulemusest).
3. Täita eemaldatud kahe süvistatud akna senised süvised vundamendi servas killustiku ja kruusaga.
4. Valada 2 akna juures täidetud süviste kohale vundamendi serva betoonkrae sarnaselt ülejäänud vundamendi servas olevale.
5. Tellida ja paigaldada uued ülespoole ehk õhutusasendisse avanevad aknad (3 tk, millest üks suurem ja kaks muudetud aknaava tõttu väiksemad).
Akende hind peaks sisalduma hankepakkumises, sest eeldatavalt saab hanke võitja aknatootjatelt rohkem hinnasoodustust kui meie korteriühistu.
6. Krohvida ja viimistleda aknapõsed (3x) nii seest- kui väljastpoolt. Siseküljele pole akende alla aknalauda tarvis, seega tuleb serv sarnaselt küljepõskedele siledaks krohvida.
7. Paigaldada väljapoole akende alla aknaplekid.
8. Valmistada ja paigaldada akent löökide eest kaitsvad värvitud terasest kaitsevõrgud (mitte päris aiavõrgust, vaid tugevamast materjalist, mida ei oleks lihtne painutada).
9. Soovitud tulemus on näha ühel hankele lisatud piltidest.
Pakkumisi kokku: 8
| Ettevõte | Summa | Vestlus | ||
|---|---|---|---|---|
|
Pakkuja profiil |
4 990€ Ei sisalda | Ei sisalda | 14.10.2014 | Vestlus (0) |
|
Pakkumise kirjeldus: Töö ja materjal. Leping. |
||||
|
Pakkuja profiil |
4 360€ Sisaldab KM | Sisaldab KM | 20.10.2014 | Vestlus (0) |
|
Pakkuja profiil |
2 000€ Ei sisalda | Ei sisalda | 22.10.2014 | Vestlus (0) |
|
Pakkumise kirjeldus:
Tere |
||||
|
Pakkuja profiil |
2 200€ Ei sisalda | Ei sisalda | 27.10.2014 | Vestlus (0) |
|
Pakkumise kirjeldus: Tere , hinnapakkumine sisaldab hankes soovituid töid, akende demontaaz ja montaaz, avade väiksemaks ladumist ja aukude täitmist kruusa ja killustikuga, akende palede viimistlust seest ja väljast, uusi aknaid, akna plekke , akendele kaitsevõrkude paigaldamist või armeeritud klaasiga aknaid,kuidas tellija soovib, betoonkrae valamine kahele aknaalusele. ... Rohkem |
||||
|
Pakkuja profiil |
1 990€ Ei sisalda | Ei sisalda | 27.10.2014 | Vestlus (0) |
|
Pakkumise kirjeldus: Tere.Pakkumine vastavalt teie kirjeldusele.Teeme lepingu,anname garantii,maksmine peale objekti lõppu,teid rahuldava tulemuse saavutamisel.Tööaeg orienteeruvalt3-4 päeva.Töö teostus vaid pluss kraadidega,muidu ei saa garantiid anda .Kvaliteet garanteeritud pikaajaliste kogemustega ehitajatelt.Töö võimalus teostada1novembrist alates.Parimtega Margus |
||||
|
Pakkuja profiil |
1 950€ Ei sisalda | Ei sisalda | 28.10.2014 | Vestlus (0) |
|
Pakkumise kirjeldus: Hinnapakkumine soovitud töödele. Sisalab materjale ja tööraha. Töö lepingu alusel. Ei lisandu käibemaksu. Aknad võrgu või armeeritud klaasiga. |
||||
|
Pakkuja profiil |
2 000€ Ei sisalda | Ei sisalda | 28.10.2014 | Vestlus (0) |
|
Pakkumise kirjeldus: Tere. Hinnapakkumine sisaldab kõik nimetatud tööd. Armeeritud klaas või kaitsevõrk. Lisaks veel hüdroisolatsioon ja soojustus igaks juhuks. Käibamaksu ei lisandu. Objekt on ülevaadatud. Suur kogemus. Lugupidamisega D. |
||||
|
Pakkuja profiil |
1 900€ Sisaldab KM | Sisaldab KM | 28.10.2014 | Vestlus (0) |
|
Pakkumise kirjeldus: Töö ja mterjal selle hinna sees. Garantii 3a. |
||||
Korraldaja vastus: 16.10.2014 09:56
Korraldaja vastus: 20.10.2014 15:35
Valdkonnas "Fassaaditööd" on 5 aktiivset tööd
Asukoht:
Harjumaa
Aega jäänud:
3p 11h
Tehtud pakkumisi:
3
Asukoht:
Tartumaa, Tõrvandi
Aega jäänud:
9p 11h
Tehtud pakkumisi:
3
Ehitusfirmade otsingumootoris on 1220 firmat, kes tegutsevad valdkonnas "Fassaaditööd"