+ Lisa oma töö      

Otsid ehitajat "Üldehitus" valdkonnast?

Parima pakkumise ja teostaja leidmiseks lisa oma töö.

Hange on lõppenud!

Võitjaks osutus kasutaja ID 1545

Krundi täide

ID 32194

3415 vaatamist

Prindi

  • check Pakkumiste tegemine
    kuni 10.02.2015
  • check Võitja valik kuni
    17.02.2015
  • 3 Töö teostamine
    ja hinnang
Hanke lõpp: T, 10. veebruar, 2015
Maakond: Harjumaa
Muu asula: Saue vald Laagri alevik
Tööde algus: N, 29. jaanuar, 2015 (Soovituslik)
Tööde lõpp: P, 22. veebruar, 2015 (Soovituslik)
Ehitusmaterjalid: Töö tegija poolt

Töö sisu

Otsin koos transpordiga elamumaa jaoks täidet

Pildid, video ja failid

Hanke korraldaja: eraisik ID37244

Pakkumised

Pakkumisi kokku: 4

Ettevõte Summa Käibemaks Lisatud Vestlus
Kasutaja ikoon ID34350
Pakkuja profiil Väike nool paremale
140€ Sisaldab KM Sisaldab KM 29.01.2015 Vestlus (2)

Pakkumise kirjeldus:

Tere.
Saaksime tuua 11.02-15.02 kaks koormat kivisodi (valge tellis), ühe koorma suurus ca 12tonni. Hind ühele koormale 70€.

Kasutaja ikoon ID20489
Pakkuja profiil Väike nool paremale
75€ Ikoon kell Sisaldab KM Sisaldab KM 01.02.2015 Vestlus (2)

Pakkumise kirjeldus:

Materjaliks paekiviklibu. Teile vajaminev kogus 15 tonni maksab 75€. Sisaldab käibemaksu.

Kasutaja ikoon ID1545
Pakkuja profiil Väike nool paremale
50€ Ei sisalda Ei sisalda 02.02.2015 Vestlus (1)

Pakkumise kirjeldus:

Tere, 50 euri soolokalluri koorem (ca. 15 tonni) - kaevetöödest ülejäävat pinnast (üldjuhul paeklibu, liiva-killustiku vms. pinnas). Vajadusel saab sättida millist Teile vaja on ja sobib, haljasaladele hiljem ka mullast jne. Üldiselt toimetame ise siin Saue vallas ja tegeleme kaeve-torutöödega ning saame vajadusel ka traktoriga aegajalt laiali lük ... Rohkem

Kasutaja ikoon ID18392
Pakkuja profiil Väike nool paremale
40€ Ei sisalda Ei sisalda 04.02.2015 Vestlus (0)

Pakkumise kirjeldus:

Tere. Oleks võimalik kohe tuua umbes 10 koormat ( 15 tonni koorem ) paekivi klibu ja mulla segu (suuri kive sees ei ole). Ühe koorma hind 45EUR.
Selline kogus on praegu olemas, võite meiega ka peale hanget ühendust võtta.
Olemas ka ratastraktor- kokkuleppel saab selle ka laiali lükata.

Küsimused hanke korraldajale

Küsimus: private ID25882   28.01.2015 19:05
jälle üks arusaamatu hange

Teavita reeglite rikkumisest

Korraldaja vastus: 28.01.2015 22:10

Tere mida te täpsemalt teada soovite ehk täpsustan

Teavita reeglite rikkumisest

Küsimus: private ID34350   28.01.2015 20:17
Tere.<br />
Kui palju täidet vaja läheb? Kas täiteks sobiks ka kivisodi täpsemalt valge tellis?

Teavita reeglite rikkumisest

Korraldaja vastus: 28.01.2015 22:03

Tere täidet läheks vaja päris palju kivisodi sobib ideaalselt

Teavita reeglite rikkumisest

Küsimus: private ID1545   29.01.2015 09:32
Tere, kas ligipääsuteedel krundile veokatele piirangut ei ole (veoauto keelumärki - lubatud vallavalitsuse loal vms.)? Kas krundil enne ladustamist mingit koorimist, kaevamist, teeküna ettevalmistust pole vaja teha - ehk kopa tööd? Kas krundil on tee olemas või pinnas kannab seal veokaid, et saab jutti vedada või on vaja ka jooksvalt laiali lükkamist, et saaks järjest vedada? Kas vaja on täita haljasalade alust või teede/kõvakatete aluseid ehk palju vaja lihtsalt täitepinnast või palju kandevõimelist pinnast (m3 või tonne umbes)? Meil oleks võimalik jooksvalt tuua/pakkuda nii mullaseid/liivaseid kui ka paeklibust pinnast ning samuti vajadusel käia ekskavaator-laaduriga laiali lükkamas - aga selleks vaja siiski rohkem andmeid, et midagi pakkuda saaks. Kui ruttu kokkuvõttes peab täidetud saama? Tänan.

Teavita reeglite rikkumisest

Korraldaja vastus: 29.01.2015 10:21

Tere lisasin siia krundist pildid,täite saaks tuua kõrval krundi pealt mis on juba täidetud esialgu sobiks mulle paeklibu krunt ise on 1040ruutmeetrit kuid vundamendi osa sooviksin mitte täita ma ei oska täpset kogust öelda aga vaadake kas pildid annavad teile mingi ülevaate,hea oleks kui saaks täitmisega pihta hakata peale hanke lõppu

Teavita reeglite rikkumisest

Lisa küsimus

Lisa küsimus

Minu pakkumine

Reeglid

Pakkumise kirjelduse väli on mõeldud pakkumise detailsemaks lahti kirjutamiseks. Pikema teksti mugavaks sisestamiseks klikkige kasti paremal ülaservas oleval ikoonil.
Pakkumist tehes on keelatud postitada enda kontaktandmeid (nimi, telefon, aadress jne). Me jälgime ja analüüsime pakkumisi, et vältida pettuseid ja reeglite rikkumisi.
Rikkumise puhul kasutajakonto blokeeritakse.

 

Teisi töid samas valdkonnas

Valdkonnas "Üldehitus" on 49 aktiivset tööd

no-img Pilt puudub

Terass 50 m2 ,

Asukoht: Harjumaa, Rae
Aega jäänud: 5p 8h
Tehtud pakkumisi: 5

Hoonest savi-liiva kihi eemaldamine ja utiliseerimine

Asukoht: Viljandimaa, Polli
Aega jäänud: 1p 8h
Tehtud pakkumisi: 4

Vanemad teated:

Vaata kõiki

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Sulge
 
Minu pakkumine

Reeglid

Pakkumise kirjelduse väli on mõeldud pakkumise detailsemaks lahti kirjutamiseks. Pikema teksti mugavaks sisestamiseks klikkige kasti paremal ülaservas oleval ikoonil.
Pakkumist tehes on keelatud postitada enda kontaktandmeid (nimi, telefon, aadress jne). Me jälgime ja analüüsime pakkumisi, et vältida pettuseid ja reeglite rikkumisi.
Rikkumise puhul kasutajakonto blokeeritakse.