Parima pakkumise ja teostaja leidmiseks lisa oma töö.
| Hanke lõpp: | L, 9. aprill, 2016 |
| Maakond: | Harjumaa |
| Linn: | Keila |
| Tööde algus: | R, 01. aprill, 2016 (Soovituslik) |
| Tööde lõpp: | N, 01. september, 2016 (Soovituslik) |
| Ehitusmaterjalid: | Töö tegija poolt |
Soovin 80ndatel ehitatud maja keldrikorrusele ehitada sauna ja pesuruumi. Projekti järgi need pididki seal olema, kuid keldrikorruse ruumid jäid eelmise omaniku poolt lõpuni ehitamata. Maja asub Keila külje all.
Ruumide põhi on paas, kõrgus ca 225 cm. Leiliruumi mõõtmed ca 266*222, pesuruumi 274*217.
Ehitada tuleb siis põhimõtteliselt algusest lõpuni, sh ventilatsioon. Viimase tarvis jookseb küttelõõri kõrvalt vent lõõr (pesuruumis). Selle tarbeks on alustatud ka leiliruumist vent toru toomist (ärajooks) pesuruumi. Pealetulev õhk saab tulema läbi seina.
Kuna plaan on/oli seda tööd ise teha, siis osa asju on juba valmis varutud (reikad, vill, niiskustõke, keris).
Ideeliselt on plaanis pesuruumi põrandale panna el. põrandaküte, millest natuke juhet vedada leiliruumi. Põrand tuleb enne soojustada (selleks materjal puudub). Äravool tuleb teha kaldega leiliruumist pesuruumi, ja pesuruumist läbi vundamendi (ühendamine ja septikuni vedamine on eraldi töö). Pesuruumi tuleb kaks dushi, nende jaoks on osa sooni juba seina sisse lõigatud. Vesi tuleb kõrvalruumi.
Leiliruumi tuleb L-kujuline lava (otsaga ukse poole).
Kindlasti on ehitajal vaja veel täiendavaid andmeid, mida ma esimese hooga ei kirjutanud. Seega küsige. See, kas otsustan sauna ise ära teha või teeb seda keegi minu eest, sõltub pakkumisest.
Pakkumisi kokku: 3
| Ettevõte | Summa | Vestlus | ||
|---|---|---|---|---|
|
Pakkuja profiil |
18€ Sisaldab KM | Sisaldab KM | 01.04.2016 | Vestlus (0) |
|
Pakkumise kirjeldus:
Tere! |
||||
|
Pakkuja profiil |
3 900€ Ei sisalda | Ei sisalda | 01.04.2016 | Vestlus (0) |
|
Pakkumise kirjeldus: Tere, pakkumine on tehtud vastavalt teie poolt esitatud hankele. Pakkumises oleme arvestanud, seinad laed soojustus, foolium karkassid ja saunasoojaga võõbatud voodrilaud, lava ehitus, põrandad ja sokkel soojustatud EPS plaadiga peale tasandusvalu 50 mm infrapunamatiga küte, hüdroisolatsioon, keraamiline plaat, loomuliku ventilatsiooni ehitus, veevarus ... Rohkem |
||||
|
Pakkuja profiil |
3 500€ Ei sisalda | Ei sisalda | 02.04.2016 | Vestlus (0) |
|
Pakkumise kirjeldus:
Tere, |
||||
Korraldaja vastus:
Hanke korraldaja ei ole küsimusele veel vastanud
Ehitusfirmade otsingumootoris on 350 firmat, kes tegutsevad valdkonnas "Saunaehitus"