Parima pakkumise ja teostaja leidmiseks lisa oma töö.
| Hanke lõpp: | T, 12. aprill, 2016 |
| Maakond: | Raplamaa |
| Muu asula: | Kohila |
| Tööde algus: | E, 25. aprill, 2016 (Soovituslik) |
| Tööde lõpp: | E, 16. mai, 2016 (Soovituslik) |
| Ehitusmaterjalid: | Töö tegija poolt |
Soov ehitada maast ca. 1.5m kõrgusele immutatud materjalist terrass koos trepiga 36 m2. Terassi laudl sile immutatud 28x120mm. Piirde materjal hööveldatud.
Terassi vundamendiks on betoonpostid 100mm (maaalune osa ca.1m).
Joonistel on näha põhimõtteline lahendus ja visuaalne pilt milline peaks lõpptulemus välja nägema. Sokli osa jääb tegemata esialgu, kattematerjal ei ole selgunud.
Pakkumisi kokku: 2
| Ettevõte | Summa | Vestlus | ||
|---|---|---|---|---|
|
Pakkuja profiil |
1 100€ Ei sisalda | Ei sisalda | 07.04.2016 | Vestlus (0) |
|
Pakkuja profiil |
10€ Ei sisalda | Ei sisalda | 12.04.2016 | Vestlus (0) |
|
Pakkumise kirjeldus: Tere, pakkumise koostan töömehe tunnihindele. Seda selleks ,et koos vaadata objektil üle olukord ning vastavalt selllele panna paika materjalide valik ning mahud. Hetkel jääb arusaamatuks kas objektil on betoonpostid olemas või on need vaja samuti valmis ehitada. Objektil on meil 3 liikmeline brigaad ning meie poolt on olemas kõik tööks vajaminevad ... Rohkem |
||||
Valdkonnas "Puitehitised" on 2 aktiivset tööd
Asukoht:
Harjumaa, Tallinn
Aega jäänud:
1p 16h
Tehtud pakkumisi:
2
Asukoht:
Läänemaa, Matsalu
Aega jäänud:
13p 16h
Tehtud pakkumisi:
1
Ehitusfirmade otsingumootoris on 611 firmat, kes tegutsevad valdkonnas "Puitehitised"