+ Lisa oma töö      

Otsid ehitajat "Lammutustööd" valdkonnast?

Parima pakkumise ja teostaja leidmiseks lisa oma töö.

Hange on lõppenud!

Võitjaks osutus kasutaja ID 37753

Korraldaja hinnang tehtud tööle

3.3
03.10.2016
Töökiirus: 12345
Kvaliteet: 12345
Hind: 12345

Töö sai tehtud, selles osas olen rahul. Töö kestis kauem ning lõppsumma oli oluliselt suurem kui algselt plaanitud. Samas majas teisel sarnasel objektil oli näha, et oleks võimalik olnud töid optimeerida tunduvalt, millega oleks olnud aja- ning rahavõit kõigile. - Rene A.

Korteri seinte ja põranda lammutamine ning äravedu

ID 37706

6832 vaatamist

Prindi

  • check Pakkumiste tegemine
    kuni 09.09.2016
  • check Võitja valik kuni
    16.09.2016
  • 3 Töö teostamine
    ja hinnang
Hanke lõpp: R, 9. september, 2016
Maakond: Harjumaa
Linn: Tallinn
Tööde algus: E, 12. september, 2016 (Soovituslik)
Tööde lõpp: R, 16. september, 2016 (Soovituslik)
Ehitusmaterjalid: Töö tegija poolt

Töö sisu

Terve korteri vaheseinte ja põrandate lammutus ning äravedu.
Korter asub Tallinnas kesklinnas luise tänaval 5. korrusel ning majas puudub lift.
Korteri suurus 59 m2.
Vaheseinad peaksid olema kipsplokist. Põrandal osaliselt parkett ning all laud. Mõnes toas vineerplaat, mille peal linoleum. Laua ja alumise korruse lae vahel tundus olevat lihtsalt tühjus.
Lammutamisele lähevad joonisel olevad kollased ja rohelised seinad. Kollased seinad tohib maha võtta laest alates umbes 40 cm, kuna sealt maalt jookseb kandev tala. Ei usu, et selle jaoks oleks teemantsaagimist vaja, kuna kandev osa on paksem kui selle alt ära lõhutav sein ning sein ise pehmest materjalist.
Lisaks küljest monteerida puidust välisuks, siseuksed, paar väiksemat seinakappi ning malmvann.

Peale tööd jääb lihtsalt tühi karp korterist.

Võimalik konteiner paigutada otse akna alla. Hea oleks kui ehituspraht lastakse toru kaudu otse konteinerisse. Sellisel juhul jääksid koridorid puhtaks ja saaks kiiremini. Võib ka trepist kui koridorid jäävad puhtaks. Konteiner ei tohik väga pikalt lihtsalt maja juures seista, paar päeva ei ole probleemiks.

Pildid, video ja failid

Hanke korraldaja: eraisik ID7090

Pakkumised

Pakkumisi kokku: 7

Pakkumiste nägemiseks Logi sisse

Küsimused hanke korraldajale

Küsimus: private ID32419   06.09.2016 21:44
Kas uksed, seinakapid ja malmvann peab terveks jääma, ehk kas kuulub säilitamiseks?

Teavita reeglite rikkumisest

Korraldaja vastus: 06.09.2016 22:28

Ei pea terveks jääma. See on hanke võitja enda teha millises konditsioonis kõik materjalid välja viib ja utiliseerib. Vannitoa ja wc naabri seina vastust läheb ülevalt alla malmtoru (kanalisatsioon), see peaks põranda lõhkumisel terveks jääma.

Teavita reeglite rikkumisest

Lisa küsimus

Lisa küsimus

Minu pakkumine

Reeglid

Pakkumise kirjelduse väli on mõeldud pakkumise detailsemaks lahti kirjutamiseks. Pikema teksti mugavaks sisestamiseks klikkige kasti paremal ülaservas oleval ikoonil.
Pakkumist tehes on keelatud postitada enda kontaktandmeid (nimi, telefon, aadress jne). Me jälgime ja analüüsime pakkumisi, et vältida pettuseid ja reeglite rikkumisi.
Rikkumise puhul kasutajakonto blokeeritakse.

 

Teisi töid samas valdkonnas

Valdkonnas "Lammutustööd" on 3 aktiivset tööd

Vana köögi väljalõhkumine

Asukoht: Harjumaa, Tallinn
Aega jäänud: 1p 20h
Tehtud pakkumisi: 14

Kõrvalhoone lammutamine

Asukoht: Harjumaa, Tallinn
Aega jäänud: 1p 20h
Tehtud pakkumisi: 8

Vanemad teated:

Vaata kõiki

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Sulge
 
Minu pakkumine

Reeglid

Pakkumise kirjelduse väli on mõeldud pakkumise detailsemaks lahti kirjutamiseks. Pikema teksti mugavaks sisestamiseks klikkige kasti paremal ülaservas oleval ikoonil.
Pakkumist tehes on keelatud postitada enda kontaktandmeid (nimi, telefon, aadress jne). Me jälgime ja analüüsime pakkumisi, et vältida pettuseid ja reeglite rikkumisi.
Rikkumise puhul kasutajakonto blokeeritakse.