Parima pakkumise ja teostaja leidmiseks lisa oma töö.
| Hanke lõpp: | L, 22. aprill, 2017 |
| Maakond: | Pärnumaa |
| Muu asula: | Audru |
| Tööde algus: | E, 01. mai, 2017 (Soovituslik) |
| Tööde lõpp: | K, 31. mai, 2017 (Soovituslik) |
| Ehitusmaterjalid: | Töö tellija poolt |
5 aastat seisnud, umbes 10-20 aastat tagasi ehitatud salvkaev oleks vaja üle vaadata ja puhastada/renoveerida. Vajame spetsialist, kes oskab ka ehituses tehtud vigu leida ja parandada, samuti hinnata kvaliteetse vee saamise üleüldist võimalikkust seoses antud piirkonnaga ja pinna koostisega. Kaev on ehitatud üsna riskantsesse kohta - masuudimahutile ja imbväljakule küllaltki lähedale (vaata joonist), ootame, et oled võimeline hindama ka nende võimalikku negatiivset mõju vee kvaliteedile.
Ideaalis võiks sama ehitaja ka torud tuppa tuua ja veeautomaadi paigaldada- 2 eraldi olevat maja, kokku u 50m kaevamist - selle töö eest võite kommentaaridesse eraldi hinna kirjutada, et saaksime hinnata, palju maksab kaevu korrastamine ja palju torude tuppa toomine.
Pakkumisi kokku: 1
| Ettevõte | Summa | Vestlus | ||
|---|---|---|---|---|
|
Pakkuja profiil |
4 200€ Sisaldab KM | Sisaldab KM | 16.04.2017 | Vestlus (0) |
|
Pakkumise kirjeldus:
Puurkaevu projekt, Puurkaev sügavusega ca 70m , mantel 140 /125mm, veetõsteseadmed, 3" pump, automaatika, hüdrofoor, liitmikud, kaitsetrossi ja el. kaabli paigaldus. |
||||
Korraldaja vastus: 15.04.2017 12:03
Korraldaja vastus:
Hanke korraldaja ei ole küsimusele veel vastanud
Valdkonnas "Kaevude puurimine" on 2 aktiivset tööd
Asukoht:
Tartumaa
Aega jäänud:
3p
Tehtud pakkumisi:
0
Asukoht:
Tartumaa, Lombi
Aega jäänud:
1p
Tehtud pakkumisi:
0
Ehitusfirmade otsingumootoris on 33 firmat, kes tegutsevad valdkonnas "Kaevude puurimine"