+ Lisa oma töö      

Otsid ehitajat "Siseviimistlustööd" valdkonnast?

Parima pakkumise ja teostaja leidmiseks lisa oma töö.

Eramaja kipsi+ siseviimistlustöö

ID 46962

1902 vaatamist

Prindi

  • check Pakkumiste tegemine
    kuni 02.05.2019
  • check Võitja valik kuni
    09.05.2019
  • 3 Töö teostamine
    ja hinnang
Hanke lõpp: N, 2. mai, 2019
Maakond: Lääne-Virumaa
Linn: Rakvere
Tööde algus: R, 03. mai, 2019 (Soovituslik)
Tööde lõpp: K, 31. juuli, 2019 (Soovituslik)
Ehitusmaterjalid: Töö tellija poolt

Töö sisu

Eramu esimene korrus, ca 45m2. Tegemist puitkarkass majaga, seespool must täislaudis mis kaetud kipsplaadiga. Varasemalt on osad seinad värskendatud uue kipsplaadi kihiga.
Avatud planeering, ruumide 15, 14, 8, 6, 9 vahel seinad puuduvad

Vajalikud tööd oleks:
Tuba 15 seinad kaetud kipsplaadiga, vaja oleks ühel seinal eemaldada tapeet, ülejäänud seintel teha parandused (kipsplaadi vuugiteip lahti), ukseava kinniehitamine kipsplaadiga, aknapõskede tegemine, pahteldus ja viimistlus värviga (valge), paigaldada ja viimistleda puitaknalauad, lagi katta sisevoodrilauaga, paigaldada laeliistud, paigaldada põrandaparkett ja põrandaliistud.

Tuba 14 seinad katta kipsplaadiga, teostada pahteldus ja värvimine (valge), aknapõskede tegemine, lagi katta sisevoodrilauaga, paigaldada laeliistud, viimistleda puitaknalaud, paigaldada põrandaparkett ja põrandaliistud.

Ruumide 14, 8, 6, 9 vahelised seinad on lõhutud. Nendes ruumides on vajalik katta seinad kipsplaadiga (ca 5m kipsikarkassiga), teha aknapõsed, paigaldada ja viimistleda puitaknalauad, paigaldada, ja viimistleda 2 siseust, ehitada plekk-karkassiga seinad (ca 3,5x2,6m ja 2x1,5m ), seinad pahteldada ja värvida (hele toon), lagi katta sisevoodrilauaga, paigaldada laeliistud, paigaldada põrandaparkett ja põrandaliistud.

Pildid, video ja failid

Hanke korraldaja: eraisik ID51037

Pakkumised

Pakkumisi kokku: 3

Pakkumiste nägemiseks Logi sisse

Küsimused hanke korraldajale

Hanke korraldajale ei ole veel küsimusi esitatud.

Lisa küsimus

Lisa küsimus

Minu pakkumine

Reeglid

Pakkumise kirjelduse väli on mõeldud pakkumise detailsemaks lahti kirjutamiseks. Pikema teksti mugavaks sisestamiseks klikkige kasti paremal ülaservas oleval ikoonil.
Pakkumist tehes on keelatud postitada enda kontaktandmeid (nimi, telefon, aadress jne). Me jälgime ja analüüsime pakkumisi, et vältida pettuseid ja reeglite rikkumisi.
Rikkumise puhul kasutajakonto blokeeritakse.

 

Teisi töid samas valdkonnas

Valdkonnas "Siseviimistlustööd" on 24 aktiivset tööd

Korteri sanitaarremont

Asukoht: Tartumaa, Tartu
Aega jäänud: 1p 4h
Tehtud pakkumisi: 4

Seinad pahteldada + värvida ca 120m²

Asukoht: Tartumaa, Tartu
Aega jäänud: 4h 59 min
Tehtud pakkumisi: 4

Vanemad teated:

Vaata kõiki

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Sulge
 
Minu pakkumine

Reeglid

Pakkumise kirjelduse väli on mõeldud pakkumise detailsemaks lahti kirjutamiseks. Pikema teksti mugavaks sisestamiseks klikkige kasti paremal ülaservas oleval ikoonil.
Pakkumist tehes on keelatud postitada enda kontaktandmeid (nimi, telefon, aadress jne). Me jälgime ja analüüsime pakkumisi, et vältida pettuseid ja reeglite rikkumisi.
Rikkumise puhul kasutajakonto blokeeritakse.