+ Lisa oma töö      

Otsid ehitajat "Vannitubade remont" valdkonnast?

Parima pakkumise ja teostaja leidmiseks lisa oma töö.

Vannitoa remont

ID 47146

1556 vaatamist

Prindi

  • check Pakkumiste tegemine
    kuni 09.05.2019
  • check Võitja valik kuni
    16.05.2019
  • 3 Töö teostamine
    ja hinnang
Hanke lõpp: N, 9. mai, 2019
Maakond: Harjumaa
Linn: Tallinn
Tööde algus: E, 13. mai, 2019 (Soovituslik)
Tööde lõpp: P, 16. juuni, 2019 (Soovituslik)
Ehitusmaterjalid: Töö tegija poolt

Töö sisu

1. Üles võtta põrand.
2. parandada pesumasina äravoolutoru- lekib. ( Selle lekke põhjusel ongi vannitoa põrand ka nö paisunud ja plaadid katki läinud. Võiks siis kohe ka juba üle vaadata igaks juhuks ülejäänud torud.
3. Välja võtta vana dušikabiin ja paigaldada segisti ja dušipea seinale. plaatida dušinurga sein, paigaldada uus dušinurk. näiteks selline - https://www.bauhaus.ee/dusinurk-sk850k-85-x-85-x-195-cm.html?___store=bauhausee&nosto=nosto-page-category1


Pildid, video ja failid

Hanke korraldaja: eraisik ID51232

Pakkumised

Pakkumisi kokku: 4

Ettevõte Summa Käibemaks Lisatud Vestlus
Kasutaja ikoon ID51229
Pakkuja profiil Väike nool paremale
2 000€ Sisaldab KM Sisaldab KM 02.05.2019 Vestlus (0)

Pakkumise kirjeldus:

Tere

Piltidelt vaadates ei ole Teil põranda sisest kanalisatsiooni torustikku.
Mis tähendab, et põrandat tuleb tõsta kui soovite lingil olevat lahendust.
Pildijärgi hinnates on kogu kanalisatsiooni torustik pinna pealne.
Oma esialgses hinnapakkumises oleme võtnud arvesse samuti pinnapealset torustikku.
Et saada täpne hind ja tegevuskava ole ... Rohkem

Kasutaja ikoon ID51252
Pakkuja profiil Väike nool paremale
1 900€ Sisaldab KM Sisaldab KM 04.05.2019 Vestlus (0)

Pakkumise kirjeldus:

Hind võib muutuda odavamaks kui on teada vannitoa konkreetsed ruutmeetrid.

Kasutaja ikoon ID47452
Pakkuja profiil Väike nool paremale
4 000€ Ei sisalda Ei sisalda 05.05.2019 Vestlus (0)

Pakkumise kirjeldus:

Pakkumine siis remonttööde töörahale ja kuni niiöelda vesieristuse/veetõkke piirimaile. Segud sissearvestatud. Kõik visuaalsed tooted ei kuulu pakkumisse.

Kasutaja ikoon ID47051
Pakkuja profiil Väike nool paremale
2 680€ Ei sisalda Ei sisalda 09.05.2019 Vestlus (0)

Pakkumise kirjeldus:

Tere, omame töödeks MTR tegevusluba, eraldi KM ei lisandu. Lgp

Küsimused hanke korraldajale

Küsimus: private ID47452   04.05.2019 22:02
Tere. Kas san niimoodi aru et remonnti läheb terve pesuruum. Või tuleb hakata midagi kokku lappima peale põranda vahetust. Ehitusmaterjalid hanke võitja poolt peavad sisaldama mida.

Teavita reeglite rikkumisest

Korraldaja vastus: 04.05.2019 22:25

Tere!<br />
<br />
mismõttes täpselt kokku lappima ?<br />
kraanikauss ja wc võiks uuesti paigaldada tagasi küll. Võimalik, et kraanikaussi tegelikult ei pea isegi seinast ära võtma. Äkki ainult see alumine kapp jääb veidi põranda panemisel ette ? Ma ei tea kas wc-potti peab lahti võtma või saab plaatida selle ümber ? Otseselt seda pole vaja välja vahetada.<br />
<br />
Materjalide poole pealt ilmselt peame lihtsalt kokku leppima.<br />
Võite siis pakkumise panna näiteks nii, et kabiin, põranda + seinaplaadid teenuse ostja poolt ja teie poolt siis materjalid, mida ma ilmselt ise osta ei oskaks- vuugid, tihendid,... <br />

Teavita reeglite rikkumisest

Küsimus: private ID47452   05.05.2019 07:50
Tere taas ja tänud vastamast. Pean silmas seda et kas tuleb terve põrand lahti võtta või ainult mingi osa. Kui võtta lahti põrandast kasvõi väikenegi osa tuleb ära lammutada ka seinaplaatide alumine ring et saaks teha korraliku hydro/veetõkke. Kui seinad plaaditud kipsplaadi peale siis korralikult paigaldatud plaate seal juba niisama kätte ei saa Siis peab hakkama leiutama ja seda pidasingi silmas kui küsisin lappimise kohta ja tulemus jääb kindlasti alla keskpärase.

Teavita reeglite rikkumisest

Korraldaja vastus: 05.05.2019 11:32

Selge. Tundub täiesti loogiline tõesti.<br />
Põranda peaks kindlasti tervenisti lahti võtma. Kui peab seinad ka, siis peab. <br />
Suured tänud, et täpsustate!

Teavita reeglite rikkumisest

Lisa küsimus

Lisa küsimus

Minu pakkumine

Reeglid

Pakkumise kirjelduse väli on mõeldud pakkumise detailsemaks lahti kirjutamiseks. Pikema teksti mugavaks sisestamiseks klikkige kasti paremal ülaservas oleval ikoonil.
Pakkumist tehes on keelatud postitada enda kontaktandmeid (nimi, telefon, aadress jne). Me jälgime ja analüüsime pakkumisi, et vältida pettuseid ja reeglite rikkumisi.
Rikkumise puhul kasutajakonto blokeeritakse.

 

Teisi töid samas valdkonnas

Valdkonnas "Vannitubade remont" on 3 aktiivset tööd

Vannitoa ja Wc kapitaalremont

Asukoht: Harjumaa, Tallinn
Aega jäänud: 2p
Tehtud pakkumisi: 5

Vannitubade renoveerimine

Asukoht: Harjumaa, Tallinn
Aega jäänud: 18p
Tehtud pakkumisi: 2

Vanemad teated:

Vaata kõiki

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Sulge
 
Minu pakkumine

Reeglid

Pakkumise kirjelduse väli on mõeldud pakkumise detailsemaks lahti kirjutamiseks. Pikema teksti mugavaks sisestamiseks klikkige kasti paremal ülaservas oleval ikoonil.
Pakkumist tehes on keelatud postitada enda kontaktandmeid (nimi, telefon, aadress jne). Me jälgime ja analüüsime pakkumisi, et vältida pettuseid ja reeglite rikkumisi.
Rikkumise puhul kasutajakonto blokeeritakse.