Parima pakkumise ja teostaja leidmiseks lisa oma töö.
| Hanke lõpp: | T, 3. september, 2019 |
| Maakond: | Harjumaa |
| Muu asula: | Harku vald, Vääna Jõesuu |
| Tööde algus: | K, 28. august, 2019 (Soovituslik) |
| Tööde lõpp: | K, 11. september, 2019 (Soovituslik) |
| Ehitusmaterjalid: | Töö tegija poolt |
Vaja ehitada ja paigaldada sisekujundusega sobiv puidust trepp( materjal soov. kask või muu heledam puit;ei soovi mändi, tamm võib olla, kui hind on soodne). Trepp peaks olema lihtne, sirgete joontega, ei soovi nikerdusi. Trepi alumisse otsa tuleb panna puidust tala, toestamaks teise korruse põrandat.
Kõrgus maast teise korruseni 297(vbl 300) , trepiava laius 87, pikkus umbes 230-250. Kõige parema pildi saab kohale tulles. Ehitatav maja.
Hanke korraldaja ei ole pilte ega faile lisanud.
Pakkumisi kokku: 2
| Ettevõte | Summa | Vestlus | ||
|---|---|---|---|---|
|
Pakkuja profiil |
1 900€ Ei sisalda | Ei sisalda | 01.09.2019 | Vestlus (0) |
|
Pakkumise kirjeldus: Pakkumises on objekti mõõtmine, trepi valmistamine, transport objektile ja paigaldus. Trepi materjal on kask (sõrmjätkatud liimpuit). Põsepuud 40mm paksud ja astmed 40mm. Trepi piire tõusul, ühel pool (puidust pulgad+ käsipuu). Viimistlus : õli/lakk. |
||||
|
Pakkuja profiil |
1 300€ Ei sisalda | Ei sisalda | 02.09.2019 | Vestlus (0) |
Ehitusfirmade otsingumootoris on 226 firmat, kes tegutsevad valdkonnas "Trepiehitus"