Parima pakkumise ja teostaja leidmiseks lisa oma töö.
Võitjaks osutus kasutaja ID 51021
| Hanke lõpp: | K, 12. veebruar, 2020 |
| Maakond: | Harjumaa |
| Linn: | Tallinn |
| Tööde algus: | E, 17. veebruar, 2020 (Soovituslik) |
| Tööde lõpp: | P, 22. märts, 2020 (Soovituslik) |
| Ehitusmaterjalid: | Töö tegija poolt |
Suur tuba –
Vahetada elektrijuhtmed (freesida). Vana tapeet maha. Seinad, lagi sirgeks. Vana põrand üles, teha/valada uus, panna peale hetkel olev parkett. Pistikud/stepslid.
Väike tuba –
Vahetada elektrijuhtmed (freesida). Seinad, lagi sirgeks. Vana põrand üles, teha/valada uus, Peale panna parkett. Pistikud/stepslid.
Esik –
Lõhkuda vahesein. Vahetada elektrijuhtmed (freesida), lisada elektrikilp. Seinad, lagi sirgeks. Vana põrand üles, teha/valada uus, Peale panna kivipõrand. Pistikud/stepslid.
Vannituba/wc –
Lõhkuda välja boks/kuubik, ehitada uuesti 2-3 seina. Valada uus põrand.
Vahetada elektrijuhtmed (freesida), teha uus veetorustik. Seinad sirgeks, plaatida. Lagi – ripplagi panna/ valgustusega. Põrand – lisada soojustraat, plaatida. Eelduslikult tuleb dušš. Pistikud/stepslid. Lisada uks. Vann teha pooleks (malm) viin ise minema.
Köök –
Ehitada uus sein (luugiga), mille taha tuleb veefilter, ventilatsiooni ühendus vannitoaga.
Vana põrand üles, valada uus. Vana tapeet maha. Vahetada elektrijuhtmed (freesida). Seinad, lagi sirgeks. Stepslid/pistikud. Lisada uks.
-Utiliseerida kogu lammutustööde käigus tekkinud ehituspraht
Korraldaja vastus: 06.02.2020 18:46
Korraldaja vastus: 10.02.2020 21:28
Korraldaja vastus: 10.02.2020 21:29
Korraldaja vastus:
Hanke korraldaja ei ole küsimusele veel vastanud
Valdkonnas "Korterite remont" on 3 aktiivset tööd
Asukoht:
Harjumaa, Tallinn
Aega jäänud:
12p 14h
Tehtud pakkumisi:
2
Asukoht:
Harjumaa, Tallinn
Aega jäänud:
4p 14h
Tehtud pakkumisi:
1
Ehitusfirmade otsingumootoris on 822 firmat, kes tegutsevad valdkonnas "Korterite remont"
Töökvaliteedi ja hinnasuhe on paigas. Töökiirus - kestis 6 kuud, lubatud 2,5 kuu asemel. Töödest pilte kahjuks ei saa lisada, kuna ehitaja ei edasta mulle (kuigi lubas). Hanke võitja - parimatel päevadel on väga tore ja sõbralik. Kahjuks ei oska oma tööd ja eraelu lahus hoida. Halvimatel päevadel on raske suhelda. Paraku kipub tähtaegadest ehk kokkulepitust raha ette küsima. Lepingus lubab oma töödele garantiid, kuid paraku ta seda ei paku. Esitab lisaarveid oma tehtud töödele, mis kuuluvad garantiiaega. Töövõtja kuulab kliendisoove ja vajadusel annab ka omapoolsed soovitused ja mõtted - mis on suur pluss! Antud hinnang on minu arvamus ja kogemus antud aja jooksul. Töödehinnang on antud seetõttu nii hilja, kuna ma ei teadnud mida kirjutada ning kas saan töövõtjaga suhteid pehmendada. Üldjoontes olen tehtud tööga rahul, eks aeg näitab, kas kvaliteet ka vastab. Hetkel on mu kodu mega ilus ja kaunis ning hubane! Töövõtjale soovitan oma eraelu ja töö lahus hoida. Teha märkmeid kliendi soovidest ja võimalusel kinni pidada. Tänan sellegi poolest oma töövõtjat ja soovin talle edu edaspidiseks! - Veronika M.